Stolik konferencyjny SK-2 Wuteh 65 × 65 cm
Stolik konferencyjny SK-2 Wuteh to kompaktowy model z kwadratowym blatem o wymiarach 65 × 65 cm. Wysokość 630 mm pozwala wykorzystać go w strefach spotkań, poczekalniach, gabinetach oraz przestrzeniach przeznaczonych do mniej formalnych rozmów.
Niewielki blat zapewnia miejsce na napoje, dokumenty, telefon lub podręczne materiały, nie zajmując przy tym dużej powierzchni pomieszczenia. Prosta forma ułatwia łączenie stolika z różnymi typami krzeseł, foteli i sof biurowych.
Centralna metalowa podstawa talerzowa
Stolik oparto na centralnej metalowej podstawie talerzowej. Kolumna stelaża została wykonana z profilu 50 × 50 mm i jest malowana proszkowo.
Centralne położenie podstawy pozostawia swobodną przestrzeń przy krawędziach blatu i ułatwia ustawienie siedzisk wokół stolika. Talerzowa stopa zapewnia stabilne podparcie konstrukcji.
Producent nie podaje symbolu zastosowanej nogi, dlatego w opisie modelu SK-2 stosujemy nazwę konstrukcyjną podstawy bez przypisywania jej do konkretnego oznaczenia katalogowego.
Dystans pomiędzy blatem a stelażem
Pomiędzy blatem a metalowym stelażem znajduje się widoczny dystans konstrukcyjny. Rozwiązanie oddziela optycznie blat od podstawy i nadaje stolikowi lżejszy, bardziej nowoczesny wygląd.
Melaminowany blat do codziennego użytkowania
Blat wykonano z trójwarstwowej płyty wiórowej, dwustronnie melaminowanej, o grubości 25 mm. Powierzchnia jest łatwa do utrzymania w czystości i odpowiednia do codziennego użytkowania w przestrzeniach biurowych.
Krawędzie blatu zabezpieczono obrzeżem ABS o grubości 2 mm, chroniącym miejsca najbardziej narażone na uszkodzenia mechaniczne.
Zastosowanie stolika SK-2
- poczekalnie i recepcje,
- strefy mniej formalnych spotkań,
- gabinety i pokoje kierownicze,
- przestrzenie lounge,
- strefy rozmów z klientami,
- pomieszczenia socjalne,
- przestrzenie coworkingowe.
Najważniejsze cechy stolika
- kwadratowy blat o wymiarach 65 × 65 cm,
- wysokość całkowita 630 mm,
- centralna metalowa podstawa talerzowa,
- kolumna z profilu 50 × 50 mm,
- dystans pomiędzy blatem a stelażem,
- stelaż malowany proszkowo,
- blat melaminowany o grubości 25 mm,
- obrzeże ABS 2 mm,
- pełna paleta dekorów blatów i kolorów stelaży Wuteh,
- produkt polskiego producenta Wuteh S.A.
Dane techniczne
| Model |
SK-2 |
| Producent |
Wuteh S.A. |
| Szerokość |
650 mm |
| Głębokość |
650 mm |
| Wysokość całkowita |
630 mm |
| Kształt blatu |
kwadratowy |
| Materiał blatu |
trójwarstwowa płyta wiórowa, dwustronnie melaminowana |
| Grubość blatu |
25 mm |
| Obrzeże blatu |
ABS 2 mm |
| Rodzaj podstawy |
centralna podstawa talerzowa |
| Profil kolumny |
50 × 50 mm |
| Materiał stelaża |
stal malowana proszkowo |
| Dystans pomiędzy blatem a stelażem |
tak |
Dekory blatów i kolory stelaży
Stolik SK-2 jest dostępny w pełnej palecie dekorów płyt oraz kolorów metalowych stelaży Wuteh. Pozwala to dopasować jego wykończenie do biurek, szaf, kontenerów, krzeseł oraz pozostałych elementów aranżacji.
Blat można zamówić w dekorach jednolitych i drewnopodobnych. Centralna podstawa jest malowana proszkowo w kolorze wybranym z aktualnej palety elementów metalowych producenta.
Kolor blatu i kolor stelaża można zestawić zgodnie z charakterem wnętrza — od jasnych, neutralnych aranżacji po wyraziste kompozycje z ciemnymi elementami metalowymi.
Kolory widoczne na ekranie mogą różnić się od rzeczywistych odcieni materiałów. Przy większych zamówieniach zalecamy potwierdzenie wykończenia na podstawie aktualnego wzornika Wuteh.

Jakość wykonania
Wuteh S.A. prowadzi produkcję zgodnie z systemem zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2015. Elementy płytowe posiadają atest higieniczny E1, a obrzeża ABS odpowiedni atest higieniczny.
Najczęściej zadawane pytania
Jakie wymiary ma stolik SK-2?
Stolik ma blat o wymiarach 65 × 65 cm i wysokość całkowitą 630 mm.
Czy SK-2 ma standardową wysokość stołu konferencyjnego?
Nie. Model SK-2 ma wysokość 630 mm, dlatego jest niższy od standardowych stołów i biurek o wysokości około 735 mm.
Na jakiej podstawie oparty jest stolik?
Stolik posiada centralną metalową podstawę talerzową z kolumną wykonaną z profilu 50 × 50 mm.
Czy producent podaje symbol nogi?
Nie. W dostępnych materiałach Wuteh nie wskazuje oznaczenia katalogowego podstawy zastosowanej w modelu SK-2.
Do jakich przestrzeni przeznaczony jest SK-2?
Model sprawdzi się w poczekalniach, recepcjach, gabinetach, strefach lounge oraz miejscach mniej formalnych spotkań.
Czy można wybrać kolor blatu i stelaża?
Tak. Stolik jest dostępny w pełnej palecie dekorów blatów i kolorów metalowych stelaży Wuteh.